Powered by Smartsupp

Opiekun Klienta

LAPARO to szybko rozwijająca się firma technologiczna w branży medycznej sprzedająca swoje produkty do ponad 90 krajów na świecie. Projektujemy i opracowujemy najnowocześniejsze rozwiązania do digitalizacji edukacji medycznej przyczyniając się do rozwoju jakości chirurgii na całym świecie. W 2020 roku znaleźliśmy się w czołówce rankingu Deloitte Fast 50 Rising and Impact Stars w Europie Środkowej. W odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku w zakresie cyfrowej transformacji symulacji medycznej poszukujemy do naszego Zespołu Globalnej Sprzedaży energicznego Opiekuna Klienta.

Twój zakres obowiązków:
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów w środowisku medycznym na rynku polskim i europejskim

  • budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami

  • analiza rynku pod kątem nowych możliwości biznesowych

  • realizacja założonych planów sprzedażowych

  • raportowanie wyników pracy w firmowym systemie CRM

  • wsparcie dla nowych klientów w procesie zakupu

Nasze wymagania:
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne, z łatwością nawiązują kontakty i potrafią utrzymać relacje z klientami

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (rozmowy, negocjacje, korespondencja).

  • umiejętność planowania i organizowania swojego czasu pracy,

  • zorientowanie na wyniki i realizację wyznaczonych celów.

To oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • otwarte i wspierające środowisko pracy, nieformalną atmosferę w młodym profesjonalnym zespole

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport lub ubezpieczenia na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@laparosimulators.com

UMÓW SIĘ NA DEMO